«Галполіфлекс» – ваш компас на шляху до успіху!


Мене звати Іван Думанський. Я керівник підприємства «Галполіфлекс», яке ми заснували разом із моїм братом Олегом Думанським.


МИ – РОДИННЕ ПІДПРИЄМСТВО З БЕЗДОГАННОЮ РЕПУТАЦІЄЮ

Ми – родинне підприємство. І не лише тому, що засноване двома братами, а тому, що між нами, нашими партнерами та працівниками – усе як у родинному колі. Такі взаємостосунки вибудовують нашу бездоганну репутацію упродовж одинадцяти років. За цей час ми разом здобули довіру в найбільших українських виробників упаковки з картону та гофрокартону і безперервно продовжуємо розвивати нашу співпрацю, впроваджуючи промислові стандарти й підвищуючи кваліфікацію працівників цієї галузі.


ДБАЙЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ДО НАШИХ КЛІЄНТІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Наші постачальники – провідні світові та європейські компанії, більшість яких теж заснована родинами, що сповідують дбайливе ставлення до своїх клієнтів та постачальників. Усі вони працюють з повною віддачею та відповідальністю, систематично відстежуючи зміни в галузі та постійно «підживлюючи» її новими ідеями.

Ми цінуємо ваш час та дбаємо про ваше добре ім'я, тому пропонуємо не просто витратні матеріали, а й сукупність рішень, які допоможуть розв'язати поточні виробничі проблеми. Наші клієнти та партнери можуть звернутися до нас у будь-який зручний для них час за допомогою, порадою чи консультацією. Ми завжди готові допомогти у подоланні різних технологічних труднощів завдяки нашому чималому досвідові та тісній співпраці з іноземними партнерами, а також з найвідомішими виробниками в нашій країні. Тому влаштовуємо навчання, семінари, організовуємо візити провідних європейських технологів, представників наших партнерів постачальників та постійно стежимо за інноваціями на ринку картонної упаковки.


НАЙШИРШИЙ АСОРТИМЕНТ ТОВАРІВ ТА КОМПЛЕКТУЮЧИХ НА РИНКУ УКРАЇНИ

Співпрацюючи з нами, ви матимете можливість обрати якісні товари для ваших виробничих потреб з найширшого в Україні асортименту матеріалів та комплектуючих. Зараз ми постачаємо комплектуючі та запасні частини до гофроагрегатів і переробних ліній для найбільших представників галузі. З наших матеріалів виготовляють та ремонтують «фартухи», пласкі та ротаційні штанцформи. Ви також можете замовити системи зберігання та транспортування штанцформ і «фартухів», реставрацію гофровалів, анілоксових та клеєвих валів. До ваших послуг – усі інновації, яких потребує ваше підприємство для виготовлення продукції з картону та гофрокартону.


ГАРАНТУЄМО ТА НЕСЕМО ФІНАНСОВУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми завжди відповідально ставимося до ваших потреб, стежимо за наявністю витратних матеріалів на наших складах та дотримуємося термінів постачання, адже пунктуальність та відповідальність – одні з найважливіших ділових рис. Ви не мусите довго чекати на витратні матеріали чи під зав'язку заповнювати склади, заморожуючи свої обігові кошти, бо ми забезпечимо для вас вчасне відвантаження необхідних товарів з наших локальних складів. Ми ретельно добирали для вас найкращих постачальників, бо не могли миритися з фразами «Так сталося» або «Товару немає». Ми гарантуємо дотримання наших домовленостей та готові нести за це фінансову відповідальність.

Приєднуйтеся до нас – а ми докладемо всіх зусиль, щоб ваші запити були задоволені без затримки, адже це сприятиме успішному розвитку вашого бізнесу та задоволенню потреб ваших клієнтів.

З прихильністю та повагою, Іван та Олег Думанські

Меню
Закрити
Кошик
Закрити
Назад
Обліковиій запис
Закрити